O MNIE

Cześć, jestem Marta. Jestem lektorem języka angielskiego.

MOJA MISJA

Głęboko wierzę, że każdy może nauczyć się języków i nie potrzebny jest do tego jakiś specjalny talent.

Moje bogate doświadczenie pozwoliło mi udoskonalić umiejętność dostosowania odpowiedniej metody nauczania do potrzeb każdej osoby. Oznacza to branie pod uwagę osobowości, możliwości, celu, wieku, czy też typu uczenia się. Ponadto, pracując z osobami w różnym wieku, miałam okazję napotkać szereg problemów, jakie zwykle napotykają uczący się języków obcych i na tej podstawie opracowałam serię technik nauczania i materiałów dydaktycznych, które zwiększają efektywność uczenia się języków. W pełni rozumiem proces uczenia się języka i wiem jak sprawić, aby był jak najbardziej efektywny.

Uczę języka angielskiego prawie od zawsze. Pomagam opanować zasady poprawnej gramatyki, wymowy i słownictwa. Skupiam się również na zwiększaniu szybkości i pewności w mówieniu.

Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Uczę stacjonarnie i online.

Widząc wiele luk w nauce języka angielskiego moich uczniów po zakończeniu formalnej edukacji szkolnej, chciałam być nauczycielem, którego potrzebowali, aby pomóc im wypełnić te luki. Moi uczniowie odkryli, że nawet po latach zapamiętywania słownictwa i reguł gramatycznych często nadal mają trudności z płynnym mówieniem po angielsku i poprawną wymową.

Uczę moich uczniów dokładnie tego, czego potrzebują, aby zobaczyć dużą poprawę płynności w języku angielskim. Nie tracę czasu na to, co już wiedzą i nie skupiam się na obszarach którymi się nie martwią. Mądrze wykorzystuję swój czas z uczniami i zapewniam im materiały do dalszej praktyki po naszej wspólnej sesji.

Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, możesz zapisać się na bezpłatną 30-minutową lekcję ze mną, aby dowiedzieć się czy pasuję do Twoich potrzeb i stylu uczenia się.

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY PRZENIEŚĆ JĘZYK ANGIELSKI NA WYŻSZY POZIOM?

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.